• Znojmo Open 2019 – 3. najboljši klub tekmovanja

  Znojmo Open 2019 – 3. najboljši klub tekmovanja

  V soboto 8.6.2019 se je Taekwon-do klub Radovljica udeležil XII. tradicionalnega mednarodnega tekmovanja Znojmo Open v organizaciji Češke Choi Jung Hwa zveze pod vodstvom g. Františka Mačka. Med klubi iz Češke, Nemčije, Irske, Nizozemske, Madžarske, Slovaške, Polske in Španije smo zastopali slovenske barve in dosegli izjemne rezultate! Z uspehi posameznikov smo osvojili pokal za 3. najboljši klub na tekmovanju. Prav tako je pokal za najboljšega otroka prejel Marko Oblak, z doseženima dvema zlatima medaljama. Naj po vrsti naštejemo prejemnike najvišjih priznanj.

  Otroci:

  • Taja Oblak, 1. mesto forme 7. kup
  • Marko Oblak, 1. mesto forme 4. kup, 1. mesto borbe -30 kg, pokal za najboljšega tekmovalca med otroci
  • Neža Guštin, 1. mesto forme 1. kup, 3. mesto borbe -40 kg
  • Tibor Oblak, 2. mesto forme I. DAN, 3. mesto borbe -50kg
  • Žan Teran, 1. mesto forme 5. kup, 3. mesto borbe 55+kg

  Juniorji:

  • Medej Ručigaj, 3. mesto borbe -50kg
  • Ivana Sitar, 2. mesto forme 1. kup, 2. mesto borbe -55kg
  • Zoja Lukač, 3. mesto forme 5. kup, 3. mesto borbe 55+kg

  Seniorji:

  • Robert Guštin, 3. mesto forme II. DAN
  • Maja Habjan, 2. mesto forme I. DAN

  Posebna pohvala gre predsedniku našega kluba Robert Guštinu za opravljeno sodniško dolžnost in za vso logistiko z nastanitvijo in izletom na Dunaj. Hvala Barbari Sitar, Tini Oblak, Maji Habjan, Denisu Škufca in Juriju Sitar za coaching, fotografiranje in moralno ter tehnično podporo. Vračamo se v telovadnico še bolj motivirani.

  Več slik…