• Taekwon-Do Chocolate Weekend 2017

    Taekwon-Do Chocolate Weekend 2017

    V soboto 22.4.2017 in nedeljo 23.4.2017, je v Radovljici potekal mednarodni športni seminar ”Taekwon-Do Chocolate Weekend 2017”. Z skoraj 100 udeleženci iz klubov iz 6 držav (Slovenija, Italija, Nemčija, Avstrija, Češka, Velika Britanija) je dogodek udeležencem prinesel obilo novega znanja in izkušenj, z vidika udeležbe ter vrhunske tehnike pa je presegel vsa pričakovanja. Dogodek v organizaciji ITF Slovenija in ITF Italija je z uvodnimi besedami in pozdravi udeležencem otvoril predsednik Taekwon-do kluba Radovljica, dr. Bojan Potočnik,  vodila pa sta ga Master Željko Gvozdić, Slovenija in Master Maurizio Troiano, Italija, v sodelovanju z Iris in Jano Galinski, ITF Nemčija. Prvi dan seminarja je bil namenjen treningu borbe in sparringa ter samoobrambi, drugi dan pa izpopolnjevanju tehnik v formah. Vsi udeleženci so domov odšli zadovoljni, osvojili so nova znanja in pridobili ogromno  izkušenj, stkalo pa se je tudi  veliko novih prijateljskih vezi. Dogodek je bil odlično organiziran, udeleženci pa so čas med odmori izkoristili tudi za obisk Festivala čokolade ter za prijetno medsebojno druženje. Športniki so se razšli s sklepom, da se na Taekwon-Do Chocolate Weekend-u spet srečajo prihodnje leto. Organizator dogodka Taekwon-do klub Radovljica se ob tej priložnosti zahvaljuje še vsem vodjem sodelujočih klubov –  Massimo D’eredita’ (IT), Sabina Verdi (IT), Antonio Lomuscio (IT), Alfredo Mule (IT), Richard Frank (AT), Arif Miljković (AT), František Maček (CZ) in Will Dewey (GB). Prav tako gre za odlično organizacijo in izvedbo velika zahvala našim članom: Barbara Sitar, Robert Guštin, Maja Habjan, Tina Oblak ter naši avtorici diplom, plakatov in posterjev Anja Tolar.

    Več slik…