• Radovljica otrokom 2017

    Radovljica otrokom 2017

    Taekwon-Do klub Radovljica tudi letos sodeluje na dobrodelni prireditvi Radovljica otrokom, saj šolski sklad osnovne šole A.T. Linharta Radovljica tudi letos pripravlja veliko športno-dobrodelno prireditev, na kateri se zbirajo sredstva, s katerimi bomo po eni strani omogočili šolske in obšolske dejavnosti tudi učencem iz družin, ki si tega ne morejo privoščiti, pa tudi za nadstandardne programe, namenjene še boljši kvaliteti življenja in dela na šoli. Prireditev bo potekala v petek, 19. maja, od 16. ure naprej v šoli in na igriščih v njeni okolici, na Obli gorici, na atletskem stadionu in v športnem parku. Naš klub bo svoje dejavnosti predstavil v mali šolski telovadnici, kjer bomo izvedli 3 delavnice, v trajanju po 45 minut. Začeli bomo z ogrevanjem in razgibavanjem, nadaljevali pa z vajami za moč ter učenjem dveh osnovnih tehnik, ene ročne tehnike in ene nožne tehnike. Nakup vstopnic po 3 EUR je možen od 10. maja naprej na šoli. Otroci, starši, stari starši in drugi lepo vabljeni na delavnice in na ogled živahnega športnega dogajanja v šoli in njeni okolici.

    PROGRAM si lahko ogledate na spletni strani šole.

    Vljudno vabljeni!