• ON-LINE vadba

    ON-LINE vadba

    V koronačasih telesna aktivnost ni in ne sme zamreti. Tudi v Taekwon-do klubu Radovljica smo aktivni in trikrat tedensko (ponedeljek, sreda in petek, vsakič ob 17:30, trajanje 1 ura) izvajamo on-line treninge za vse naše člane in članice. On-line treningi so usmerjeni v vzdrževanje osnovne kondicije in gibljivosti, vadbo osnovnih elementov taekwon-doja, delu na moči in motoriki telesa ter tudi na ponavljanju teoretičnih vsebin. Naenkrat nas je preko spleta na treningih prisotnih tudi več kot 15, po koncu vadbe pa smo vsi kar pošteno premigani in utrujeni. Tovrstena vadba je nujna, če naj šport živi in se odvija naprej, saj je tovrstna aktivnost predvsem potrebna tudi zaradi ohranjanja psiho-fizične kondicije. Ker se v decembru bližajo časi izpitov za višje pasove, je takšen način treniranja prava pot do uspeha.

    20. decembra 2020 nas čaka Virtualno Evropsko prvenstvo v formah, zato je izvajanje treningov potrebno, da bomo lahko na tem tekmovanju dosegli vrhunske rezultate. Pridružite se nam pri on-line vadbi, ostanite aktivni in bodite zdravi.