• Izpiti za višje pasove

  Izpiti za višje pasove

  V zadnjem tednu so v Taekwon-do klubu Radovljica potekali izpiti za nižje in višje barvne pasove ter črne pasove. Dne 28.11.2018, so k izpitu pristopili štirje izmed naših mlajših članov. Vsi štirje so uspešno naredili korak višje in naprej na svoji taekwon-do poti:

  • Laura Jeram, 9. Kup
  • Simon Bakoš, 9. Kup
  • Leja Rakovec, 8. Kup
  • Dominik Jeram, 8. Kup

  Več slik…

  V ponedeljek, 3.12.2018, pa je Master Željko Gvozdić k izpitu povabil 10 naših članov, višjih barvnih pasov, kandidatov za črni pas in kandidatov za višjo stopnjo črnega pasu. Ponosno sporočamo, da so vsi kandidati izpit uspešno opravili, imamo pa v klubu 4 nove mojstre in 2 mojstra z višjo stopnjo črnega pasu:

  • Tjaš Hafnar, 8. kup
  • Andrej Kavčič, 7. kup
  • Nejc Kurtič, 7. kup
  • Jernej Remar, 7. kup
  • Zoja Lukač, 5. Kup
  • Ajlana Džafić, 5.kup
  • Marko Oblak, 4. Kup
  • Neža Guštin, 1. Kup
  • Ivana Sitar, 1. Kup
  • Tibor Oblak, I. DAN
  • Medej Ručigaj, I. DAN
  • Tina Oblak, I. DAN
  • Maja Habjan, I.DAN
  • Robert Guštin, II. DAN
  • Barbara Sitar, III. DAN

  Vsem za doseženo in izkazano znanje iskreno čestitamo!

  Več slik…