PONEDELJEK / MONDAY / LUNEDI TOREK / TUESDAY / MARTEDI SREDA / WEDNESDAY / MARCOLEDI ČETRTEK / THURSDAY / GIOVEDI PETEK / FRIDAY / VENERDI SOBOTA / SATURDAY / SABATO
17:00 - 18:00 -14 let (years, anni) TAEKWON-DO, forme (tulls)
Center VERIGA
17:00 - 18:30
Robert Guštin, II. DAN, Barbara Sitar, III. DAN, Anja Tolar Tomšič, II. DAN
Za dodatne informacije klikni na posamezno skupino

Ponedeljek / Monday / Lunedi

    Torek / Tuesday / Martedi

      Sreda / Wednesday / Marcoledi

        Četrtek / Thursday / Giovedi

          Petek / Friday / Venerdi

          Sobota / Saturday / Sabato

            PONEDELJEK / MONDAY / LUNEDI TOREK / TUESDAY / MARTEDI SREDA / WEDNESDAY / MARCOLEDI ČETRTEK / THURSDAY / GIOVEDI PETEK / FRIDAY / VENERDI SOBOTA / SATURDAY / SABATO
            Za dodatne informacije klikni na posamezno skupino
            PONEDELJEK / MONDAY / LUNEDI TOREK / TUESDAY / MARTEDI SREDA / WEDNESDAY / MARCOLEDI ČETRTEK / THURSDAY / GIOVEDI PETEK / FRIDAY / VENERDI SOBOTA / SATURDAY / SABATO
            Za dodatne informacije klikni na posamezno skupino
            PONEDELJEK / MONDAY / LUNEDI TOREK / TUESDAY / MARTEDI SREDA / WEDNESDAY / MARCOLEDI ČETRTEK / THURSDAY / GIOVEDI PETEK / FRIDAY / VENERDI SOBOTA / SATURDAY / SABATO
            Za dodatne informacije klikni na posamezno skupino
            PONEDELJEK / MONDAY / LUNEDI TOREK / TUESDAY / MARTEDI SREDA / WEDNESDAY / MARCOLEDI ČETRTEK / THURSDAY / GIOVEDI PETEK / FRIDAY / VENERDI SOBOTA / SATURDAY / SABATO
            17:00 - 18:00 -14 let (years, anni) TAEKWON-DO, forme (tulls)
            Center VERIGA
            17:00 - 18:30
            Robert Guštin, II. DAN, Barbara Sitar, III. DAN, Anja Tolar Tomšič, II. DAN
            Za dodatne informacije klikni na posamezno skupino

            Ponedeljek / Monday / Lunedi

              Torek / Tuesday / Martedi

                Sreda / Wednesday / Marcoledi

                  Četrtek / Thursday / Giovedi

                    Petek / Friday / Venerdi

                    Sobota / Saturday / Sabato