Državno prvenstvo 2017:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Taja Oblak, borbe, -20 kg Jernej Renko, borbe, -30 kg Jernej Renko, forme 8. KUP
Tea Debeljak, forme 3. KUP Marko Oblak, borbe, -23 kg Marko Oblak, forme 6. KUP
Tibor Oblak, borbe, -35 kg Tea Debeljak, borbe, -45 kg Tibor Oblak, forme 2. KUP
Ivana Sitar, forme 3. KUP Neža Guštin, forme 3. KUP, borbe, -35 kg Lina Buhaj, borbe -45 kg
Jurij Sitar, forme 5. KUP Žan Pavlenč, borbe, -35 kg Naja Zupan, borbe, -55 kg
Naja Zupan, forme II. DAN Lina Buhaj, forme 3. KUP
Gregor Olaj, forme 1. KUP Ivana Sitar, forme 3. KUP
Špela Renko, forme 8. KUP

 

6. Challenger CUP 2016, Sitges (Barcelona), Španija:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Tibor Oblak, borbe, -35 kg Neža Guštin, forme 3. KUP Naja Zupan, borbe, -55 kg
Medej Ručigaj, forme 2. KUP Ivana Sitar, borbe, -45kg Ivana Sitar, forme 3. KUP
Jurij Sitar, forme 5. KUP Maja Habjan, borbe, +75 kg
Barbara Sitar, forme II. DAN

 

2. Dubrovnik Open, Hrvaška:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE  pokal
Taja Oblak, forme 8. KUP Taja Oblak, borbe, -25 kg Marko Oblak, forme 6. KUP Taja Oblak, najboljša tekmovalka med mlajšimi deklicami
Jernej Renko, forme 8. KUP Jernej Renko, borbe, -30 kg Neža Guštin, forme 3. KUP, borbe, -35 kg
Lina Buhaj, forme 3. KUP Marko Oblak, borbe, -25 kg Ivana Sitar, forme 3. KUP, borbe -46 kg
Špela Renko, forme 8. KUP Lina Buhaj, borbe, -45 kg Žan Teran, borbe -40 kg
Medej Ručigaj, forme 2. KUP Tibor Oblak, borbe, -35 kg
Breda Pavlenč, forme 8. KUP Medej Ručigaj, borbe-40 kg
Barbara Sitar, forme II. DAN Jurij Sitar, forme 5. KUP
Klemen Teran, forme 8. KUP Tina Oblak, forme 4. KUP

 

AHAC Open 2017:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Naja Zupan, forme II. DAN Maja Habjan, forme 4. KUP Naja Zupan, borbe, -55 kg
Breda Pavlenč, forme 8. KUP Neža Guštin, borbe, -35 kg
Klemen Teran, forme 8. KUP, borbe, -70 kg
Tea Debeljak, forme 3. KUP
Lina Buhaj, borbe, -45 kg

 

X. Znojmo Open, Češka:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
 Marijana Buhaj, forme 6. KUP Taja Oblak, forme 8. KUP, borbe, -20 kg Tea Debeljak, borbe, -35 kg
Marko Oblak, borbe, -25 kg Lina Buhaj, skupinske forme
Tibor Oblak, forme 2. KUP, borbe, -35 kg Tibor Oblak, borbe, -30 kg, skupinske forme
Žan Teran, borbe, -40 kg Medej Ručigaj, forme 2. KUP, skupinske forme
Ivana Sitar, forme 3. KUP Barbara Sitar, borbe, -65 kg
Medej Ručigaj, borbe, -35 kg
Špela Renko, forme 8. KUP
Jurij Sitar, forme 6. KUP
Breda Pavlenč, forme 8. KUP
Barbara Sitar, forme II. DAN

 

Ljubljana OPEN 2017:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Lina Buhaj, borbe, -40 kg Lina Buhaj, forme 3. KUP
Tibor Oblak, forme 2. KUP
Medej Ručigaj, borbe, -35 kg
Neža Guštin, forme 3. KUP, borbe, -35 kg
Marko Oblak, forme 6. KUP, borbe -25 kg
Tea Debeljak, borbe -35 kg
Ivana Sitar, borbe, -45 kg
Špela Renko, forme 8. KUP
Klemen Teran, forme 8. KUP
Gregor Olaj, borbe, +85 kg

 

2. Open German ITF Championship, Bochum, Nemčija:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
skupinske forme, otroci skupinske forme, odrasli Neža Guštin, borbe, -140 cm, fly kick
Neža Guštin, forme 4. KUP Medej Ručigaj, borbe, -160 cm Tibor Oblak, borbe, -140 cm
Tibor Oblak, forme 4. KUP, fly kick Ivana Sitar, borbe, -45 kg Lina Buhaj, forme 4. KUP
Lina Buhaj, borbe, -150 cm Lina Buhaj, fly kick Medej Ručigaj, forme 4. KUP, fly kick
Ivana Sitar, forme 3. KUP Barbara Sitar, borbe, -70kg
Barbara Sitar, forme II. DAN Tina Oblak, forme 6. KUP
Maja Habjna, forme 5. KUP

 

European Championship Open 2017 Ariccia (Rim), Italija:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Tibor Oblak, borbe, -145 cm Marko Oblak, forme 6. KUP Lina Buhaj, borbe, -155 cm
Marko Oblak, borbe, -125 cm Jernej Renko, forme 9. KUP, borbe, -115 cm Ivana Sitar, borbe, -155 cm
Neža Guštin, forme 4. KUP, borbe, -145 cm Naja Zupan, borbe, -50 kg
Tibor Oblak, forme 4. KUP Barbara Sitar, forme I.-III. DAN, borbe, -70 kg
Medej Ručigaj, borbe, -145 cm
Maja Habjan, forme 6. KUP

 

5. Challenger CUP 2016, Sitges (Barcelona), Španija:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Tibor Oblak, borbe, -140 cm Naja Zupan, borbe, -50kg Naja Zupan, forme I. DAN
Barbara Sitar, forme I. – III. DAN Robert Guštin, borbe, -70kg Barbara Sitar, borbe, +70kg
Gašper Papler, borbe, -64kg Denis Škufca, borbe, -64kg
Gašper Papler, borbe, -82kg

 

DRŽAVNO PRVENSTVO ITF 2016, Celje:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Neža Guštin, forme 5. KUP, borbe, -30kg Lina Buhaj, forme 6. KUP Lina Buhaj, borbe, -40kg
Maja Habjan, forme 6. KUP Ivana Sitar, forme 3. KUP, borbe, -45kg Marko Oblak, borbe, -27kg
Jurij Sitar, forme 7. KUP Žan Teran, borbe, -35kg
Medej Ručigaj, forme 4.KUP, borbe, -35kg

 

AHAC Open 2016:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Žan Teran, borbe, -35kg Tibor Oblak, forme 4. KUP Tibor Oblak, borbe, -31kg
Denis Škufca, forme 4. KUP Neža Guštin, forme 5. KUP Neža Guštin, borbe, -31kg
Naja Zupan, forme I. DAN Marko Oblak, borbe, -23kg
Maja Habjan, forme 6. KUP Ivana Sitar, borbe, -45kg

 

1. GERMAN-ITF Open 2016, Nemčija:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Tibor Oblak, forme 4. KUP Tibor Oblak, borbe, -140 cm Naja Zupan, forme I. DAN
Robert Guštin, forme, 2. KUP Denis Škufca, forme 4. KUP, borbe, -79kg
Naja Zupan, borbe, -50kg Robert Guštin, borbe, -79kg
Barbara Sitar, forme I. DAN, borbe, -70kg

 

ZNOJMO OPEN 2016, Češka:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Tibor Oblak, borbe, -30 kg Naja Zupan, borbe, -50kg Neža Guštin, borbe, -30 kg
Jana Pate, forme 8. KUP Denis Škufca, forme, 4. KUP, borbe -64kg Jurij Sitar, forme 7. KUP
Naja Zupan, forme I. DAN
Tina Oblak, forme 6. KUP
David Krajnik, forme 8. KUP
Robert Guštin, forme 2. KUP

 

LJUBLJANA OPEN 2016:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Neža Guštin, forme 6. KUP Neža Guštin, borbe, -30 kg
Marko Oblak, borbe, -20 kg Tibor Oblak, forme 5. KUP
Naja Zupan, borbe, -46 kg Žan Teran, borbe, -35 kg
Ivana Sitar, forme 4. KUP, borbe, -45 kg
Maja Habjan, forme 6. KUP
Denis Škufca, forme 4. KUP

 

CZECH OPEN NYMBURK 2016, Češka:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Lina Buhaj, forme 7. KUP Medej Ručigaj, forme 5. KUP
Naja Zupan, borbe, -46 kg Jurij Sitar, forme 7. KUP
Denis Škufca, borbe, -64 kg

 

COPPA DEL PRESIDENTE 2016, Riva del Garda, Italija:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE  pokal
Marko Oblak, forme 8. KUP, borbe, -125 cm Tibor Oblak, borbe, -135 cm Neža Guštin, borbe, -135 cm Marko Oblak najboljši tekmovalec 6 – 8 let
Neža Guštin, forme 6. KUP Medej Ručigaj, borbe, -153 cm Ivana Sitar, borbe, -145 cm
Naja Zupan, borbe, -50 kg Neja Fister, borbe, -60 kg Medej Ručigaj, forme 5. KUP
Barbara Sitar, borbe, 70+ kg Taj Fister Lovšin, borbe, -153 cm
Robert Guštin, forme 4. KUP, borbe, -76 kg Naja Zupan, forme I.DAN
Neja Fister, forme I.DAN

 

AHAC OPEN 2015, Šentjur pri Celju:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Naja Zupan, borbe, -45 kg Naja Zupan, forme I. DAN Neža Guštin, borbe, -31 kg
(2 medalji, kategorija mlajše deklice Ivana Sitar, forme 5. KUP Tristan Jeraj, borbe, -35 kg
in starejše deklice) Tristan Jeraj, forme 7. KUP Medej Ručigaj, forme 7. KUP
Tibor Oblak, borbe, -27 kg Robert Guštin, forme 6. KUP
Neja Fister, borbe, -55kg Naja Zupan, forme I. DAN

 

ZNOJMO OPEN 2015, Češka:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE  pokal
Tristan Jeraj, forme 7. KUP, borbe, -30 kg Naja Zupan, forme I. DAN, borbe, -45 kg Neža Guštin, forme 7. KUP, borbe, -30 kg Tristan Jeraj, najboljši tekmovalec otrok
Tibor Oblak, borbe, -25 kg Medej Ručigaj, borbe, -30 kg Tibor Oblak, forme 7. KUP Jaša Kužnik, najbolj aktivni sodnik
Robert Guštin, forme 6. KUP Enej Resman, borbe, -30 kg
Barbara Sitar, forme 2. KUP Ivana Sitar, borbe, -40 kg

 

LJUBLJANA OPEN 2015:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Naja Zupan, borbe, -45 kg Neža Guštin, borbe, -30 kg Tristan Jeraj, borbe, -30 kg
Barbara Sitar, forme 2. KUP Naja Zupan, forme I. DAN Ema Resman, forme 8. KUP
Ivana Sitar, borbe, -40 kg Medej Ručigaj, borbe, -30 kg
Taj Fister Lovšin, borbe, -40 kg
Neja Fister, forme I. DAN, borbe, -58 kg
Robert Guštin, forme 6. KUP
Matjaž Golmajer, forme 4. KUP

 

DRŽAVNO PRVENSTVO ITF 2015, Celje:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Naja Zupan, forme I. DAN, borbe, -45 kg Ivana Sitar, forme 6. KUP, borbe, -40 kg Tibor Oblak, forme 8. KUP, borbe, -25 kg
Neja Fister, borbe, -55 kg Enej Resman, forme 8. KUP, borbe, -30 kg Neža Guštin, forme 8. KUP, borbe, -30 kg
Barbara Sitar, forme 2. KUP Medej Ručigaj, borbe, -30 kg
Matjaž Golmajer, forme 4. KUP Taj Fister Lovšin, borbe, -40 kg
Gašper Farazin, forme 6. KUP
Metod Miklič, forme I. DAN, borbe, -62 kg

 

ZNOJMO OPEN 2014, Češka:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Naja Zupan, borbe, -35 kg Naja Zupan, forme 2. KUP Neja Fister, borbe, -48 kg
Ivana Sitar, borbe, -35 kg
Pia Demšar, borbe, -58 kg
Barbara Sitar, forme 4. KUP

 

LJUBLJANA OPEN 2014:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Naja Zupan, borbe, -35 kg Izidor Gjurin, borbe, -25 kg
Jaša Kužnik, borbe, -68 kg Naja Zupan, forme 2. KUP
Katja Stojnič, forme 4. KUP, borbe, -55 kg Ivana Sitar, borbe, -35 kg

 

TREBON OPEN 2013, Češka:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Taj Fister Lovšin, borbe, -32 kg Neja Fister, borbe, -44 kg
Metod Miklič, borbe, -57 kg

 

CZECH OPEN 2013, Nymburk, Češka:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Neja Fister, borbe, -44 kg Metod Miklič, borbe, -51 kg Neja Fister, forme I. DAN

 

TREBON OPEN 2012, Češka:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Neja Fister, borbe, -38 kg Metod Miklič, borbe, -50 kg Pia Demšar, borbe, -58 kg
Jaša Kužnik, borbe, -57 kg

 

SVETOVNI POKAL  2012, Brighton, Anglija:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Pia Demšar, borbe, -55 kg

 

LJUBLJANA OPEN 2012:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Žana Demšar, borbe, -40 kg Neja Fister, forme I. DAN Neja Fister, borbe, -40 kg
Pia Demšar, borbe, -58 kg Pia Demšar, forme I. DAN
Metod Miklič, borbe, -45 kg

 

DRŽAVNO PRVENSTVO ITF 2011, Celje:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Luka Zalokar, borbe, +55 kg Metod Miklič, borbe, -45 kg Jaša Kužnik, forme 6. KUP, borbe, +55 kg
Pia Demšar, borbe, -55 kg Neja Fister, forme 2. KUP, borbe, -35 kg Žana Demšar, borbe, -35 kg
Žiga Lombar, forme 4. KUP Marko Sambrailo, forme 8. KUP Žiga Lombar, borbe, -80 kg

 

SLATINA OPEN 2011, Hrvaška:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Pia Demšar, borbe, -58 kg Neja Fister, borbe, -35 kg Žana Demšar, borbe, -35 kg
Carmen Galičič, borbe, +64 kg Marko Sambrailo, forme 8. KUP Metod Miklič, forme 6. KUP, borbe, -45 kg
Žan Smrekar, forme .8 KUP Žiga Lombar, borbe, +85 kg Jaka Pogačnik, forme 8. KUP
Marko Sambrailo, borbe, +85 kg, skupine Jaša Kužnik, forme 6. KUP, borbe, +50 kg
Žan Smrekar, borbe, +64 kg
Žiga Lombar, forme 4. KUP

 

LJUBLJANA OPEN 2011:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Katja Bahun, forme I. DAN Žana Demšar, borbe, -35 kg Neja Fister, borbe, -35 kg
Jakob Šimnic, borbe, -45 kg Neja Fister, forme 2. KUP Katja Bahun, borbe, -50 kg
Metod Miklič, 6. KUP Jaša Kužnik, borbe, -55 kg
Pia Demšar, borbe, -58 kg Vid Čufer, forme 8. KUP
Carmen Galičič, borbe, -70 kg
Žiga Lombar, forme 4. KUP, borbe, -85 kg

 

CZECH OPEN 2011 – CUP OF EUROPE, Nymburk, Češka:

 

 GOLD  SILVER  BRONZE
Neja Fister, borbe, -32 kg
Vid Čufer, forme 8. KUP
Luka Zalokar, forme 6. KUP
Žiga Lombar, borbe, +78 kg
Anže Tomažin, borbe, -78 kg

 

20. DRŽAVNO PRVENSTVO 2005, Radovljica:

 

GOLD  SILVER  BRONZE
Ekipno

 

2. OPEN SLOVENIJA – GORENJSKA 2005, Radovljica:

 

GOLD  SILVER  BRONZE
Ekipno

 

2. OPEN SUN 2005:

 

GOLD  SILVER  BRONZE
Ekipno

 

3. OPEN LJUBLJANE 2005:

 

GOLD  SILVER  BRONZE
Ekipno

 

OPEN SLOVENIJA – GORENJSKA 2003:

 

GOLD  SILVER  BRONZE
Ekipno

 

OPEN CROATIA 2002, Pula:

 

GOLD  SILVER  BRONZE
Ekipno, deklice Ekipno, dečki

 

2. TAEKWON-DO OPEN  2002, Velenje:

 

GOLD  SILVER  BRONZE
Ekipno

 

6. JUNIORSKI OPEN SLOVENIJE  2000, Zreče:

 

GOLD  SILVER  BRONZE
Ekipno

 

3. POKAL AHAC 1999, Šentjur pri Celju:

 

GOLD  SILVER  BRONZE
Ekipno

 

1. BOŽIČNI TURNIR KLUBA HYONG 1997:

 

GOLD  SILVER  BRONZE
Ekipno, člani

 

DRŽAVNO PRVENSTVO 1997, Celje:

 

GOLD  SILVER  BRONZE
Ekipno, člani

 

KOBRA OPEN 1997, Kranj:

 

GOLD  SILVER  BRONZE
Ekipno